Kurtuluş Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:24 AYDIN
0 256 225 14 89
aydinaskf@gmail.com
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Menü
ANA SAYFA
KURULLAR
YÖNETİM KURULU
DENETİM KURULU
ASKF DİSİPLİN KURULU
ONUR KURULU
ÜST KURUL DELEGELER
İLÇE TEMSİLCİLERİMİZ
FUTBOL İL DİSİPLİN KURULU
İL HAKEM KURULU
TERTİP KURULU
TÜZÜK
LİG STATÜLERİ
FİKSTÜR
LİGLER
BİLGİ BANKASI
KULÜPLER
TEKNİK ADAMLAR
OYUNCULAR
STADLAR
FORMLAR VE EKLER
CEZA LİSTESİ
FİDK KARARLARI
GOL KRALLIĞI
İLETİŞİM
Ana Sayfa
Stadlar
AYDIN 1 NO
AYDIN 1 NO STADI
STAD :
AYDIN 1 NO
İLÇE :
EFELER
Semt :
EFELER
KONUM :
Efeler / Merkez
Fikstür
STADIN BU SEZON EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI MÜSABAKALAR
SÜPER AMATÖR PLAY-OFF
SÜPER AMATÖR
1.AMATÖR PLAY-OFF
1.AMATÖR
2.AMATÖR
U18
U17
U16 PLAY-OFF
U16
U15 PLAY-OFF
U15
U14 PLAY-OFF
U14
U13
SÜPER AMATÖR PLAY-OFF LİGİ
2.Hafta
07.04.2024
Pazar
15:00
AYDINSPOR
0-1
KUYUCAKSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
21.04.2024
Pazar
15:00
AYDINSPOR
3-3
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
28.04.2024
Pazar
15:00
AYDINSPOR
0-0
DAVUTLAR BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
SÜPER AMATÖR LİGİ
1.Hafta
12.11.2023
Pazar
14:00
AYDINSPOR
3-0
DİDİM ALTINKUM SPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
19.11.2023
Pazar
14:00
YILDIZSPOR
2-1
GERMENCİKSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
26.11.2023
Pazar
14:00
AYDINSPOR
1-5
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
03.12.2023
Pazar
14:00
OKT TRAILER IŞIKLI SPOR
0-1
AYDINSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
10.12.2023
Pazar
14:00
AYDINSPOR
5-0
H.B.LOKMA KOÇARLI A.MENDERES
AYDIN 1 NO
6.Hafta
24.12.2023
Pazar
14:00
OKT TRAILER IŞIKLI SPOR
1-2
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
14:00
AYDINSPOR
5-0
GERMENCİKSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
28.01.2024
Pazar
14:00
YILDIZSPOR
1-2
DAVUTLAR BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
04.02.2024
Pazar
14:00
AYDINSPOR
1-0
KUŞADASI 1922
AYDIN 1 NO
10.Hafta
11.02.2024
Pazar
14:00
YILDIZSPOR
0-1
AYDINSPOR
AYDIN 1 NO
11.Hafta
18.02.2024
Pazar
14:00
AYDINSPOR
3-0
OKT TRAILER IŞIKLI SPOR
AYDIN 1 NO
12.Hafta
25.02.2024
Pazar
14:00
YILDIZSPOR
5-0
DİDİM ALTINKUM SPOR
AYDIN 1 NO
13.Hafta
03.03.2024
Pazar
14:00
AYDINSPOR
0-0
DAVUTLAR BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
10.03.2024
Pazar
14:00
OKT TRAILER IŞIKLI SPOR
2-0
DİDİM ALTINKUM SPOR
AYDIN 1 NO
1.AMATÖR PLAY-OFF LİGİ
1.Hafta
14.01.2024
Pazar
14:00
YENİ ESNAFSPOR
1-2
EFELER OVAEYMİR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
21.01.2024
Pazar
14:00
UMURLU BLD.SPOR
1-3
YENİ ESNAFSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
11.02.2024
Pazar
16:00
EFELER OVAEYMİR
1-0
BOZDOĞAN MADRAN BLD.
AYDIN 1 NO
7.Hafta
25.02.2024
Pazar
16:00
YENİ ESNAFSPOR
7-2
UMURLU BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
03.03.2024
Pazar
16:00
YENİ ESNAFSPOR
1-5
BOZDOĞAN MADRAN BLD.
AYDIN 1 NO
10.Hafta
17.03.2024
Pazar
14:00
YENİ ESNAFSPOR
0-0
İSABEYLİ SPOR
AYDIN 1 NO
1.AMATÖR LİGİ
1.Hafta
07.10.2023
Cumartesi
15:00
UMURLU BLD.SPOR
4-1
KALE DAVAZ
AYDIN 1 NO
1.Hafta
08.10.2023
Pazar
15:00
EFELER OVAEYMİR
9-0
YAZIDERESPOR
AYDIN 1 NO
1.Hafta
08.10.2023
Pazar
17:00
DSİ SPOR
5-0
DEMİRCİ GENÇLİK
AYDIN 1 NO
2.Hafta
14.10.2023
Cumartesi
15:00
TUĞLASPOR
Bu Maça Çıkmadı
0-3
KUYULUSPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
15.10.2023
Pazar
15:00
KIZILCAKÖYSPOR
0-6
EFELER OVAEYMİR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
15.10.2023
Pazar
17:00
DEMİRCİ GENÇLİK
0-1
ÇEŞTEPE SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
21.10.2023
Cumartesi
14:00
EFELER OVAEYMİR
1-0
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
21.10.2023
Cumartesi
16:00
ÇEŞTEPE SPOR
3-2
YAZIDERESPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
21.10.2023
Cumartesi
18:00
KIZILCAKÖYSPOR
5-4
DEMİRCİ GENÇLİK
AYDIN 1 NO
3.Hafta
22.10.2023
Pazar
15:00
YENİ ESNAFSPOR
3-0
TUĞLASPOR
Bu Maça Çıkmadı
AYDIN 1 NO
3.Hafta
22.10.2023
Pazar
17:00
UMURLU BLD.SPOR
6-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
29.10.2023
Pazar
14:00
DSİ SPOR
2-1
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
29.10.2023
Pazar
16:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
3-1
KALE DAVAZ
AYDIN 1 NO
4.Hafta
29.10.2023
Pazar
18:00
EFELER OVAEYMİR
6-1
ÇEŞTEPE SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
12.11.2023
Pazar
16:00
KUYULUSPOR
1-0
YENİ ESNAFSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
00:00
AYDIN SPORTİF
3-0
TUĞLASPOR
Ligden Çıkarıldı
AYDIN 1 NO
5.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
16:00
UMURLU BLD.SPOR
2-0
S.H.Ç.E.K.SPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
05.11.2023
Pazar
14:00
DEMİRCİ GENÇLİK
1-5
EFELER OVAEYMİR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
05.11.2023
Pazar
16:00
YILMAZSPOR
2-2
KUYULUSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
05.11.2023
Pazar
18:00
ÇEŞTEPE SPOR
0-4
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
19.11.2023
Pazar
12:00
KIZILCAKÖYSPOR
1-2
ÇEŞTEPE SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
19.11.2023
Pazar
16:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
1-5
AKÇAOVA BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
19.11.2023
Pazar
18:00
DEMİRCİ GENÇLİK
1-4
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
26.11.2023
Pazar
00:00
KUYULUSPOR
3-0
TUĞLASPOR
Hükmen
AYDIN 1 NO
7.Hafta
26.11.2023
Pazar
12:00
YENİ ESNAFSPOR
4-1
AYDIN SPORTİF
AYDIN 1 NO
7.Hafta
26.11.2023
Pazar
16:00
DSİ SPOR
8-0
YAZIDERESPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
26.11.2023
Pazar
18:00
EFELER OVAEYMİR
4-1
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
02.12.2023
Cumartesi
18:00
DEMİRCİ GENÇLİK
2-2
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
03.12.2023
Pazar
00:00
TUĞLASPOR
Hükmen
0-3
YENİ ESNAFSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
03.12.2023
Pazar
16:00
DSİ SPOR
1-1
EFELER OVAEYMİR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
03.12.2023
Pazar
18:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
0-8
UMURLU BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
09.12.2023
Cumartesi
14:00
KIZILCAKÖYSPOR
1-4
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
09.12.2023
Cumartesi
16:00
KALE DAVAZ
3-3
S.H.Ç.E.K.SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
10.12.2023
Pazar
00:00
YILMAZSPOR
3-0
TUĞLASPOR
Hükmen
AYDIN 1 NO
9.Hafta
10.12.2023
Pazar
16:00
YENİ ESNAFSPOR
3-0
KUYULUSPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
10.12.2023
Pazar
18:00
DEMİRCİ GENÇLİK
2-8
YAZIDERESPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
00:00
TUĞLASPOR
Hükmen
0-3
AYDIN SPORTİF
AYDIN 1 NO
10.Hafta
24.12.2023
Pazar
16:00
DSİ SPOR
4-0
ÇEŞTEPE SPOR
Hükmen
AYDIN 1 NO
2.AMATÖR LİGİ
1.Hafta
18.02.2024
Pazar
16:00
AYDIN İD.YRD.
1-1
YENİKÖY 1912 SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
14:00
AYDIN İD.YRD.
0-0
ERBEYLİ 09 SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
23.03.2024
Cumartesi
14:00
AYDIN İD.YRD.
7-0
KOÇARLI ŞENKÖY
AYDIN 1 NO
9.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
17:00
AYDIN İD.YRD.
10-1
KOCAGÜRSPOR
AYDIN 1 NO
11.Hafta
12.05.2024
Pazar
18:00
AYDIN İD.YRD.
-
KAHRAMANSPOR
AYDIN 1 NO
12.Hafta
19.05.2024
Pazar
19:00
AYDIN İD.YRD.
-
ACARLAR GÜNEŞ
AYDIN 1 NO
U18 LİGİ
1.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN İD.YRD.
0-4
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
20.01.2024
Cumartesi
00:00
KIZILCAKÖYSPOR
-
UMURLU BLD.SPOR
Ligden Çekildi
AYDIN 1 NO
2.Hafta
20.01.2024
Cumartesi
14:00
YILDIZSPOR
-
KAHRAMANSPOR
Ligden Çekildi
AYDIN 1 NO
2.Hafta
20.01.2024
Cumartesi
16:00
AYDINSPOR
Ligden Çekildi
-
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
24.01.2024
Çarşamba
14:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
2-1
BOZDOĞAN MADRAN BLD.
AYDIN 1 NO
3.Hafta
24.01.2024
Çarşamba
16:00
AYDINSPOR
Ligden Çekildi
-
KALE DAVAZ
AYDIN 1 NO
4.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
16:00
YILDIZSPOR
6-0
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
16:00
KIZILCAKÖYSPOR
-
AYDINSPOR
Ligden Çekildi
AYDIN 1 NO
5.Hafta
31.01.2024
Çarşamba
12:00
DSİ SPOR
1-1
AYDIN İD.YRD.
AYDIN 1 NO
5.Hafta
31.01.2024
Çarşamba
14:00
AYDINSPOR
Ligden Çekildi
-
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
03.02.2024
Cumartesi
14:00
YILDIZSPOR
5-0
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
10.02.2024
Cumartesi
14:00
KALE DAVAZ
1-6
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
14:00
YILDIZSPOR
6-1
AYDIN İD.YRD.
AYDIN 1 NO
8.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
16:00
KALE DAVAZ
5-0
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
24.02.2024
Cumartesi
14:00
AYDIN İD.YRD.
3-3
KALE DAVAZ
AYDIN 1 NO
11.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
12:00
DSİ SPOR
0-10
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
11.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
14:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
13-1
DALLICASPOR
AYDIN 1 NO
12.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
12:00
AYDIN İD.YRD.
10-1
DSİ SPOR
AYDIN 1 NO
12.Hafta
16.03.2024
Cumartesi
14:00
KIZILCAKÖYSPOR
5-0
KALE DAVAZ
AYDIN 1 NO
13.Hafta
24.03.2024
Pazar
16:00
KIZILCAKÖYSPOR
1-12
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
06.04.2024
Cumartesi
15:00
YILDIZSPOR
11-0
KALE DAVAZ
Hükmen
AYDIN 1 NO
U17 LİGİ
1.Hafta
18.02.2024
Pazar
18:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
4-2
KÖŞK BLD.DOĞAN
AYDIN 1 NO
1.Hafta
18.02.2024
Pazar
20:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
0-2
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
25.02.2024
Pazar
18:00
KIZILCAKÖYSPOR
1-3
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
3.Hafta
03.03.2024
Pazar
20:00
AYDIN 1907
2-1
S.H.Ç.E.K.SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
09.03.2024
Cumartesi
16:00
HİLAL SPOR
2-5
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
4.Hafta
10.03.2024
Pazar
12:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
1-5
ÇİNE MADRANSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
17.03.2024
Pazar
12:00
YILDIZSPOR
8-0
GÜNEŞSPOR
Hükmen
AYDIN 1 NO
6.Hafta
24.03.2024
Pazar
12:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
0-7
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
24.03.2024
Pazar
14:00
AYDIN 1907
7-2
ÇİNE MADRANSPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
07.04.2024
Pazar
13:00
GÜNEŞSPOR
1-4
S.H.Ç.E.K.SPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
16.04.2024
Salı
17:00
YILDIZSPOR
3-1
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
9.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
13:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
Hükmen
0-3
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
20.04.2024
Cumartesi
15:00
AYDIN 1907
8-0
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
23.04.2024
Salı
17:00
GÜNEŞSPOR
Hükmen
0-3
ÇİNE MADRANSPOR
AYDIN 1 NO
11.Hafta
27.04.2024
Cumartesi
15:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-0
KUYUCAKSPOR
AYDIN 1 NO
12.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
19:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
1-7
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
13.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
17:00
KIZILCAKÖYSPOR
-
KUYUCAKSPOR
AYDIN 1 NO
13.Hafta
12.05.2024
Pazar
16:00
YILDIZSPOR
-
S.H.Ç.E.K.SPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
15:00
S.H.Ç.E.K.SPOR
-
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
17:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
-
KIZILCAKÖYSPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
18.05.2024
Cumartesi
19:00
AYDIN 1907
-
KARDEŞKÖY SPOR
AYDIN 1 NO
U16 PLAY-OFF LİGİ
2.Hafta
13.03.2024
Çarşamba
16:00
YILDIZSPOR
1-0
KUŞADASI KÜÇÜKADA
AYDIN 1 NO
4.Hafta
20.03.2024
Çarşamba
16:00
YILDIZSPOR
3-0
BUHARKENT BLD.SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
30.03.2024
Cumartesi
12:00
YILDIZSPOR
3-0
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
Hükmen
AYDIN 1 NO
U16 LİGİ
1.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
16:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
3-4
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
1.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
18:00
AYDIN 1907
1-1
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
02.12.2023
Cumartesi
14:00
HİLAL SPOR
2-3
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
09.12.2023
Cumartesi
18:00
AYDIN 1907
7-0
HİLAL SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
16:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-0
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
5.Hafta
07.01.2024
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
0-3
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
5.Hafta
07.01.2024
Pazar
14:00
AYDIN 1907
2-0
ÇİNE MADRANSPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
21.01.2024
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
3-2
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
21.01.2024
Pazar
16:00
YILDIZSPOR
0-1
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
8.Hafta
25.01.2024
Perşembe
12:00
HİLAL SPOR
0-5
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
25.01.2024
Perşembe
14:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
6-2
ÇİNE MADRANSPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
28.01.2024
Pazar
12:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
2-1
HİLAL SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
28.01.2024
Pazar
16:00
AYDIN 1907
1-0
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
04.02.2024
Pazar
12:00
YILDIZSPOR
4-0
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
04.02.2024
Pazar
16:00
HİLAL SPOR
1-9
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
11.Hafta
11.02.2024
Pazar
18:00
AYDIN 1907
2-3
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
12.Hafta
17.02.2024
Cumartesi
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
3-0
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
13.Hafta
24.02.2024
Cumartesi
12:00
YILDIZSPOR
5-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
13.Hafta
24.02.2024
Cumartesi
16:00
AYDIN 1907
0-1
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
14.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-1
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
U15 PLAY-OFF LİGİ
1.Hafta
06.04.2024
Cumartesi
13:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
3-1
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
17.04.2024
Çarşamba
17:00
YILDIZSPOR
0-4
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN 1 NO
4.Hafta
24.04.2024
Çarşamba
17:00
YILDIZSPOR
1-2
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
6.Hafta
05.05.2024
Pazar
17:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
1-6
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN 1 NO
U15 LİGİ
1.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
12:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
1-5
EVCİLER
AYDIN 1 NO
1.Hafta
13.01.2024
Cumartesi
18:00
YILDIZSPOR
2-1
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
2.Hafta
20.01.2024
Cumartesi
14:00
AYDIN KARTALLARI
3-1
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
24.01.2024
Çarşamba
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-1
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
12:00
AYDIN KARTALLARI
3-0
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
27.01.2024
Cumartesi
14:00
YILDIZSPOR
4-1
KARACASUSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
31.01.2024
Çarşamba
14:00
AYDIN 1907
5-1
AYDIN KARTALLARI
AYDIN 1 NO
7.Hafta
10.02.2024
Cumartesi
12:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
1-1
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
10.02.2024
Cumartesi
16:00
YILDIZSPOR
3-1
AYDIN KARTALLARI
AYDIN 1 NO
8.Hafta
18.02.2024
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
1-0
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
9.Hafta
25.02.2024
Pazar
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
8-2
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
02.03.2024
Cumartesi
16:00
YILDIZSPOR
7-0
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
03.03.2024
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
2-0
EVCİLER
AYDIN 1 NO
10.Hafta
03.03.2024
Pazar
18:00
AYDIN KARTALLARI
1-1
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
U14 PLAY-OFF LİGİ
1.Hafta
14.01.2024
Pazar
16:00
YILDIZSPOR
1-0
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
11.02.2024
Pazar
12:00
YILDIZSPOR
2-2
SÖKE GENÇLERBİRLİĞİ
AYDIN 1 NO
U14 LİGİ
1.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
12:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
2-2
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
1.Hafta
04.11.2023
Cumartesi
14:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-4
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
11.11.2023
Cumartesi
12:00
GÜNEŞSPOR
1-2
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
2.Hafta
11.11.2023
Cumartesi
14:00
EFELERSPOR
3-2
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
2.Hafta
11.11.2023
Cumartesi
16:00
AYDIN 1907
3-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
15.11.2023
Çarşamba
12:00
ZEYBEK GENÇLİK
2-1
EFELERSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
15.11.2023
Çarşamba
14:00
AYDIN KARTALLARI
3-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
18.11.2023
Cumartesi
12:00
EFELERSPOR
1-6
AL YILDIZ
AYDIN 1 NO
4.Hafta
18.11.2023
Cumartesi
14:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
1-10
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
4-0
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
25.11.2023
Cumartesi
14:00
AL YILDIZ
1-5
EVCİLER
AYDIN 1 NO
6.Hafta
02.12.2023
Cumartesi
12:00
AL YILDIZ
1-4
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
02.12.2023
Cumartesi
16:00
YILDIZSPOR
0-0
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
6.Hafta
03.12.2023
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
2-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
7.Hafta
09.12.2023
Cumartesi
12:00
ZEYBEK GENÇLİK
2-3
AL YILDIZ
AYDIN 1 NO
7.Hafta
10.12.2023
Pazar
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
2-0
GÜNEŞSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
12:00
EFELERSPOR
9-4
ZEYBEK GENÇLİK
AYDIN 1 NO
8.Hafta
23.12.2023
Cumartesi
14:00
AL YILDIZ
1-1
ÇİNE SPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
24.12.2023
Pazar
12:00
GÜNEŞSPOR
1-4
YILDIZSPOR
AYDIN 1 NO
8.Hafta
24.12.2023
Pazar
18:00
AYDIN 1907
Hükmen
0-3
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
9.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
12:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
4-0
AYDIN KARTALLARI
AYDIN 1 NO
9.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
16:00
YILDIZSPOR
11-0
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
9.Hafta
30.12.2023
Cumartesi
18:00
GÜNEŞSPOR
4-2
AYDIN 1907
AYDIN 1 NO
10.Hafta
06.01.2024
Cumartesi
14:00
EFELERSPOR
3-3
ÇİNE SPOR
AYDIN 1 NO
10.Hafta
06.01.2024
Cumartesi
14:00
AYDIN KARTALLARI
3-0
GÜNEŞSPOR
Hükmen
AYDIN 1 NO
U13 LİGİ
1.Hafta
21.04.2024
Pazar
13:00
AL YILDIZ
4-1
ÇİNE SPOR
AYDIN 1 NO
1.Hafta
21.04.2024
Pazar
17:00
EVRANSPOR
0-7
AYDIN KARTALLARI
AYDIN 1 NO
2.Hafta
24.04.2024
Çarşamba
13:00
AYDIN KARTALLARI
0-7
AL YILDIZ
AYDIN 1 NO
2.Hafta
24.04.2024
Çarşamba
15:00
EFELERSPOR
12-0
EVRANSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
28.04.2024
Pazar
13:00
AYDIN KARTALLARI
0-5
EFELERSPOR
AYDIN 1 NO
3.Hafta
28.04.2024
Pazar
17:00
AYDIN 1907
0-6
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
15:00
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
1-0
AYDIN KARTALLARI
AYDIN 1 NO
4.Hafta
04.05.2024
Cumartesi
17:00
AL YILDIZ
15-0
EVRANSPOR
AYDIN 1 NO
4.Hafta
05.05.2024
Pazar
19:00
AYDIN 1907
9-1
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
AYDIN 1 NO
5.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
15:00
EVRANSPOR
Ligden Çekildi
-
TİCARET ODASI İ.Ö.O.C.D.
AYDIN 1 NO
5.Hafta
11.05.2024
Cumartesi
19:00
ZEYBEKGÜCÜ SPOR
-
AYDIN BŞB.SPOR
AYDIN 1 NO
6.Hafta
19.05.2024
Pazar
17:00
AYDIN KARTALLARI
-
EVRANSPOR
Ligden Çekildi
AYDIN 1 NO
©
Aydın ASKF
-
2024
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site
Projesi Kapsamında
Tarafından Tasarlanmıştır